tel. +48 32 419 07 53
Wtorek 9:00-17:00
47-400 Racibórz ul. Szewska 5a
Kantor-Szewska5@maax.pl
aktualizacja : 2020-07-06 16:43:17
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
EuroEUR14.43504.4690
USA DolarUSD13.92004.0300
Czechy KoronaCZK10.16300.1675
Wielka Brytania FuntGBP14.90004.9700
Szwajcaria FrankCHF14.15004.2220
Ceny detaliczne
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
EuroEUR14.32004.4800
USA DolarUSD13.86004.0500
Czechy KoronaCZK10.16000.1700
Wielka Brytania FuntGBP14.85005.0000
Szwajcaria FrankCHF14.10004.2500
Dania KoronaDKK10.57800.5820
Szwecja KoronaSEK10.39000.4080
Norwegia KoronaNOK10.39000.4300
Albania LekALL10.03000.0450
Węgry ForintHUF10.01200.0145
Australia DolarAUD12.66002.7800
Bułgaria LewBGN12.18002.4000
Chiny JuanCNY10.48000.6100
Chorwacja KunaHRK10.50000.7000
Emiraty Arabskie DirhamAED10.97001.1100
Gruzja LariGEL11.15001.5000
Izrael SzeklaILS11.00001.1700
Japonia JenJPY10.03350.0390
Kanada DolarCAD12.84002.9600
Meksyk PesoMXN10.12000.2400
Rosja RubelRUB10.04900.0645
Rumunia LejRON10.83000.9600
Tajlandia BahtTHB10.10500.1360
Turcja LiraTRY10.51000.7000
Ukraina HrywnaUAH10.14000.1660
Arabia Saudyjska RialSAR10.93001.1700
Argentyna PesoARS10.02500.1100
Armenia DramAMD10.00550.0099
Azerbejdżan ManatAZN11.81002.6495
Bahrajn DinarBHD18.065412.5654
Barbados DolarBBD11.80002.3000
Belize DolarBZD11.80002.3000
Białoruś RubelBYN11.35001.9900
BiH MarkaBAM12.01002.5000
Boliwia BolivianoBOB10.40000.6500
Botswana PulaBWP10.18990.4399
Brazylia RealBRL10.67000.9200
Brunei DolarBND12.50003.5000
Chile PesoCLP10.00360.0064
Dominikana PesoDOP10.05500.0950
Egipt FuntEGP10.19000.3200
Fidżi DolarFJD11.33382.0238
Filipiny PesoPHP10.06500.0900
Frank CFA Afryka Śr.XAF10.00420.0079
Gambia DalasiGMD10.07310.0890
Gwatemala QuetzalGTQ10.45000.5700
Gwinea FrankGNF1000.02150.0505
Honkong DolarHKD10.44000.5500
Indie RupiaINR10.04010.0595
Indonezja RupiaIDR10.00020.0003
Islandia KoronaISK10.02200.0339
Jamajka DolarJMD10.02200.0340
Jordania DinarJOD15.10006.2700
Kambodża RielKHR10.00070.0013
Katar RialQAR10.93821.1556
Kazachstan TengeKZT10.00700.0120
Kenia SzylingKES10.02500.0450
Kolumbia PesoCOP10.00080.0016
Kongo FrankCDF10.00200.0026
Korea Południowa WonKRW1000.27000.3850
Kostaryka ColónCRC10.00430.0100
Kuwejt DinarKWD19.000013.9120
Macedonia DenarMKD10.06000.0900
Malediwy RupiaMVR10.20000.3200
Malezja RinggitMYR10.80001.0500
Maroko DirhamMAD10.34000.4800
Mauritius RupiaMUR10.82000.1200
Mołdawia LejMDL10.18050.2842
Nigeria NairaNGN10.00300.0130
Nowa Zelandia DolarNZD12.30002.6500
Oman RialOMR18.500011.2000
Pakistan RupiaPKR10.02160.0310
Paragwaj GuaraniPYG1.0000.61060.6900
Peru SolPEN11.08001.3900
RPA RandZAR10.17000.2800
Escudo zielonoprzylądkoweCVE10.03060.0516
Serbia DinarRSD10.03200.0420
Seszele RupiaSCR10.18000.3639
Singapur DolarSGD12.61003.1000
Sir Lanka RupiaLKR10.01500.0350
Tajwan DolarTWD10.10000.1500
Uzbekistan SumUZS1.0000.35000.5573
Wietnam DongVND1.0000.14000.2200
Wyspy Salomona DolarSBD10.42000.5500
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.5700
USA DolarUSD13.90004.2300
Czechy KoronaCZK10.10000.1680
Wielka Brytania FuntGBP13.00005.2000
Szwajcaria FrankCHF12.30003.8000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
Ceny hurtowe
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.80004.8400
Australia stary DolarAUD11.91002.6600
Austria SzylingATS10.22000.2800
Belgia FrankBEF10.07800.0940
Dania stara KoronaDKK10.44000.5300
Czechy stara KoronaCZK10.12000.1600
Chorwacja stara kunaHRK10.41000.5500
Estonia KoronaEEK10.20000.2450
Holandia GuldenNLG10.62001.7500
Hongkong stary DolarHKD10.32000.4300
Irlandia stary FuntIEP13.90004.8300
Japonia stary JenJPY10.02500.0350
Kanada stary DolarCAD12.10002.8500
Litwa LitLTL10.92001.1300
Luksemburg FrankLUF10.07900.0950
Łotwa ŁatLVL14.52005.4100
Niemcy MarkaDEM11.70002.2000
Norwegia stara KoronaNOK10.30000.4000
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.70002.3000
Korona SłowackaSKK10.10600.1270
Słowenia TolarSIT10.01320.0160
Szwajcaria stary FrankCHF13.10004.1300
Węgry stary ForintHUF10.00920.0115
Wyspa Man FuntIMP14.45004.9000
Szkocja FuntSCP14.42004.9000
Jersey FuntJEP14.20004.9000
Irlandia FuntIEP14.20004.9000
Guernsey FuntGGP14.20004.9000
Falklandy FuntFKP14.20004.9000
Ceny detaliczne
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.46004.8700
Australia stary DolarAUD11.89002.7000
Austria SzylingATS10.21000.2900
Belgia FrankBEF10.07680.0950
Dania stara KoronaDKK10.42000.5500
Czechy stara KoronaCZK10.11000.1620
Chorwacja stara kunaHRK10.40000.5800
Estonia KoronaEEK10.19800.2500
Holandia GuldenNLG10.60001.8000
Hongkong stary DolarHKD10.27000.4500
Irlandia stary FuntIEP13.60004.8500
Japonia stary JenJPY10.02400.0360
Kanada stary DolarCAD12.07002.8700
Litwa LitLTL10.90001.1500
Luksemburg FrankLUF10.07700.1000
Łotwa ŁatLVL14.45005.4300
Niemcy MarkaDEM11.65002.2200
Norwegia stara KoronaNOK10.29000.4200
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.50002.3500
Korona SłowackaSKK10.10300.1300
Słowenia TolarSIT10.01290.0163
Szwajcaria stary FrankCHF12.90004.1500
Węgry stary ForintHUF10.00880.0120
Wyspa Man FuntIMP13.95004.9200
Szkocja FuntSCP14.40004.9200
Jersey FuntJEP13.95004.9200
Irlandia FuntIEP13.95004.9200
Guernsey FuntGGP13.95004.9200
Falklandy FuntFKP13.95004.9200
Kantor Racibórz Nowa 3

Kantor MAX Racibórz


Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Czynne
poniedziałek9:00-17:00
wtorek9:00-17:00
środa9:00-17:00
czwartek9:00-17:00
piątek9:00-17:00
sobota9:00-14:00
niedzielaNIECZYNNE

Kantor znajduje się koło sklepu odzieżowego potocznie znanego jako "Żyd" tuż przy skrzyżowaniu ulic Adama Mickiewicza oraz Szewskiej, niedaleko znajduje się Kościół Parafialny pw. Wniebowzięcia NMP.

Oferujemy możliwość negocjacji cen! W celu zawarcia transakcji prosimy o potwierdzenie kursów telefonicznie. W naszych kantorach realizujemy transakcje między rachunkami w dowolnych polskich bankach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy kantory z okolicznych miast.

W naszym kantorze prowadzimy również : przekazy pieniężne Western Union, obsługa rachunków - US , ZUS, ESPEN, TPSA i srzedaż i kupno walut poprzez konta bankowe.

Zapraszamy do naszych kantorów w innych miastach na Śląsku.

Firma | Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.
Copyright © 1989 - 2018 Kantor Racibórz