tel. +48 32 419 07 53
Wtorek 9:00-17:00
47-400 Racibórz ul. Szewska 5a
Kantor-Szewska5@maax.pl
aktualizacja : 2020-02-24 15:07:52
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
EuroEUR14.27004.3000
USA DolarUSD13.96004.0300
Czechy KoronaCZK10.16800.1719
Wielka Brytania FuntGBP15.08005.1500
Szwajcaria FrankCHF14.02504.0850
Dania KoronaDKK10.56900.5790
Szwecja KoronaSEK10.40000.4085
Norwegia KoronaNOK10.41900.4270
Węgry ForintHUF10.01230.0136
Chorwacja KunaHRK10.57300.6100
Ceny detaliczne
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
EuroEUR14.17004.3200
USA DolarUSD13.90004.0500
Czechy KoronaCZK10.16300.1730
Wielka Brytania FuntGBP15.00005.1500
Szwajcaria FrankCHF13.95004.1000
Dania KoronaDKK10.55000.5850
Szwecja KoronaSEK10.38500.4150
Norwegia KoronaNOK10.40200.4350
Albania LekALL10.03000.0410
Węgry ForintHUF10.01200.0138
Australia DolarAUD12.53002.6700
Bułgaria LewBGN12.15002.2800
Chiny JuanCNY10.50000.5650
Chorwacja KunaHRK10.50000.7000
Emiraty Arabskie DirhamAED11.00001.0900
Gruzja LariGEL11.25001.5100
Izrael SzeklaILS11.13001.1920
Japonia JenJPY10.03400.0385
Kanada DolarCAD12.90003.0500
Meksyk PesoMXN10.18000.2500
Rosja RubelRUB10.05800.0650
Rumunia LejRON10.85000.9500
Tajlandia BahtTHB10.12000.1390
Turcja LiraTRY10.63000.7500
Ukraina HrywnaUAH10.15500.1750
Arabia Saudyjska RialSAR10.95681.0868
Argentyna PesoARS10.02990.1199
Armenia DramAMD10.00560.0098
Azerbejdżan ManatAZN12.08932.4521
Bahrajn DinarBHD18.121612.6216
Barbados DolarBBD11.14822.2282
Belize DolarBZD11.41322.2132
Białoruś RubelBYN11.75401.9840
BiH MarkaBAM12.11002.3500
Boliwia BolivianoBOB10.40630.6364
Botswana PulaBWP10.20230.4523
Brazylia RealBRL10.92001.0100
Brunei DolarBND11.79053.3905
Chile PesoCLP10.00350.0063
Dominikana PesoDOP10.07220.0912
Egipt FuntEGP10.23000.3200
Fidżi DolarFJD11.31472.0047
Filipiny PesoPHP10.07300.0839
Frank CFA Afryka Śr.XAF10.00390.0075
Gambia DalasiGMD10.06950.0815
Gwatemala QuetzalGTQ10.36140.4814
Gwinea FrankGNF1000.02150.0507
Honkong DolarHKD10.44000.5130
Indie RupiaINR10.05150.0629
Indonezja RupiaIDR1.0000.28810.3545
Islandia KoronaISK10.02800.0369
Jamajka DolarJMD10.02390.0379
Jordania DinarJOD15.39005.8200
Kambodża RielKHR10.00080.0011
Katar RialQAR10.93971.1277
Kazachstan TengeKZT10.00900.0120
Kenia SzylingKES10.03610.0431
Kolumbia PesoCOP10.00090.0016
Kongo FrankCDF10.00210.0026
Korea Południowa WonKRW1000.31240.3674
Kostaryka ColónCRC10.00390.0097
Kuwejt DinarKWD19.412013.9120
Macedonia DenarMKD10.06350.0800
Malediwy RupiaMVR10.24000.3500
Malezja RinggitMYR10.87001.0200
Maroko DirhamMAD10.38340.4834
Mauritius RupiaMUR10.09970.1258
Mołdawia LejMDL10.20080.2708
Nigeria NairaNGN10.00440.0134
Nowa Zelandia DolarNZD12.45002.6900
Oman RialOMR18.900011.2000
Pakistan RupiaPKR10.02100.0309
Paragwaj GuaraniPYG1.0000.57430.6543
Peru SolPEN11.02851.3579
RPA RandZAR10.21280.2800
Escudo zielonoprzylądkoweCVE10.02780.0488
Serbia DinarRSD10.03420.0442
Seszele RupiaSCR10.20090.4209
Singapur DolarSGD12.77002.9500
Sir Lanka RupiaLKR10.01920.0317
Tajwan DolarTWD10.10000.1400
Uzbekistan SumUZS1.0000.36390.5639
Wietnam DongVND1.0000.15570.2057
Wyspy Salomona DolarSBD10.41630.4463
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.3000
USA DolarUSD13.90004.2500
Czechy KoronaCZK10.10000.1730
Wielka Brytania FuntGBP13.00005.0200
Szwajcaria FrankCHF12.30003.8000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
Ceny hurtowe
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP14.40004.8000
Australia stary DolarAUD11.8600brak
Austria SzylingATS10022.0000brak
Belgia FrankBEF1.00075.0000brak
Dania stara KoronaDKK10043.0000brak
Czechy stara KoronaCZK10012.0000brak
Chorwacja stara kunaHRK10041.0000brak
Estonia KoronaEEK10019.0000brak
Holandia GuldenNLG10.6100brak
Hongkong stary DolarHKD10036.0000brak
Irlandia stary FuntIEP13.7800brak
Japonia stary JenJPY1.00030.0000brak
Kanada stary DolarCAD12.1000brak
Litwa LitLTL10087.2000brak
Luksemburg FrankLUF1.00074.0000brak
Łotwa ŁatLVL14.2400brak
Niemcy MarkaDEM11.7100brak
Norwegia stara KoronaNOK10035.0000brak
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.7600brak
Portugalia EscudoPTE1.00015.0000brak
Korona SłowackaSKK10.1000brak
Słowenia TolarSIT1.00010.5000brak
Szwajcaria stary FrankCHF13.1000brak
Węgry stary ForintHUF1.0009.0000brak
Wyspa Man FuntIMP13.5800brak
Szkocja FuntSCP13.5700brak
Jersey FuntJEP13.5800brak
Irlandia FuntIEP13.8000brak
Guernsey FuntGGP13.5700brak
Falklandy FuntFKP13.0000brak
Ceny detaliczne
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.56004.8100
Australia stary DolarAUD11.8100brak
Austria SzylingATS10020.0000brak
Belgia FrankBEF1.00071.0000brak
Dania stara KoronaDKK10040.0000brak
Czechy stara KoronaCZK10010.0000brak
Chorwacja stara kunaHRK10040.0000brak
Estonia KoronaEEK10016.0000brak
Holandia GuldenNLG10.5800brak
Hongkong stary DolarHKD10027.0000brak
Irlandia stary FuntIEP13.5300brak
Japonia stary JenJPY1.00022.0000brak
Kanada stary DolarCAD12.0500brak
Litwa LitLTL10086.0000brak
Luksemburg FrankLUF1.00070.0000brak
Łotwa ŁatLVL14.1400brak
Niemcy MarkaDEM11.5200brak
Norwegia stara KoronaNOK10032.0000brak
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.4000brak
Portugalia EscudoPTE1.00010.0000brak
Korona SłowackaSKK10.0800brak
Słowenia TolarSIT1.00010.0000brak
Szwajcaria stary FrankCHF12.8400brak
Węgry stary ForintHUF1.0008.5000brak
Wyspa Man FuntIMP13.2800brak
Szkocja FuntSCP13.53004.9900
Jersey FuntJEP13.2800brak
Irlandia FuntIEP13.53004.7600
Guernsey FuntGGP13.2800brak
Falklandy FuntFKP12.98004.7500
Kantor Racibórz Nowa 3

Kantor MAX Racibórz


Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Czynne
poniedziałek9:00-17:00
wtorek9:00-17:00
środa9:00-17:00
czwartek9:00-17:00
piątek9:00-17:00
sobota9:00-14:00
niedzielaNIECZYNNE

Kantor znajduje się koło sklepu odzieżowego potocznie znanego jako "Żyd" tuż przy skrzyżowaniu ulic Adama Mickiewicza oraz Szewskiej, niedaleko znajduje się Kościół Parafialny pw. Wniebowzięcia NMP.

Oferujemy możliwość negocjacji cen! W celu zawarcia transakcji prosimy o potwierdzenie kursów telefonicznie. W naszych kantorach realizujemy transakcje między rachunkami w dowolnych polskich bankach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy kantory z okolicznych miast.

W naszym kantorze prowadzimy również : przekazy pieniężne Western Union, obsługa rachunków - US , ZUS, ESPEN, TPSA i srzedaż i kupno walut poprzez konta bankowe.

Zapraszamy do naszych kantorów w innych miastach na Śląsku.

Firma | Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.
Copyright © 1989 - 2018 Kantor Racibórz