tel. +48 32 419 07 53
Środa 8:00-17:00
47-400 Racibórz ul. Szewska 5a
Kantor-Szewska5@maax.pl
aktualizacja : 2019-11-20 08:03:05
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
EuroEUR14.26004.2940
USA DolarUSD13.86003.9200
Czechy KoronaCZK10.16500.1679
Wielka Brytania FuntGBP14.97005.0400
Szwajcaria FrankCHF13.87003.9400
Dania KoronaDKK10.56700.5820
Szwecja KoronaSEK10.39400.4080
Norwegia KoronaNOK10.41700.4320
Węgry ForintHUF10.01280.0139
Australia DolarAUD12.60002.6950
Chorwacja KunaHRK10.57000.6200
Kanada DolarCAD12.88002.9600
Ceny detaliczne
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
EuroEUR14.17004.3200
USA DolarUSD13.82003.9700
Czechy KoronaCZK10.16000.1700
Wielka Brytania FuntGBP14.90005.0500
Szwajcaria FrankCHF13.84003.9900
Dania KoronaDKK10.55000.5900
Szwecja KoronaSEK10.37500.4100
Norwegia KoronaNOK10.40000.4400
Albania LekALL10.03500.0440
Węgry ForintHUF10.01270.0141
Australia DolarAUD12.55002.7000
Bułgaria LewBGN12.18002.2900
Chiny JuanCNY10.52000.5700
Chorwacja KunaHRK10.56000.6420
Emiraty Arabskie DirhamAED11.03001.0900
Gruzja LariGEL11.33001.5400
Izrael SzeklaILS10.90001.1000
Japonia JenJPY10.03500.0380
Kanada DolarCAD12.83002.9800
Meksyk PesoMXN10.18000.2500
Rosja RubelRUB10.05500.0660
Rumunia LejRON10.88000.9850
Tajlandia BahtTHB10.11800.1380
Turcja LiraTRY10.66000.7600
Ukraina HrywnaUAH10.15000.1700
Afganistan AfganiAFN10.03040.0695
Algieria DinarDZD10.02100.0510
Angola KwanzaAOA10.00250.0144
Arabia Saudyjska RialSAR10.93421.0642
Argentyna PesoARS10.03100.1210
Armenia DramAMD10.00530.0096
Aruba FlorinAWG11.77862.3786
Azerbejdżan ManatAZN12.04082.4198
Bahama DolarBSD13.66114.0611
Bahrajn DinarBHD17.887812.3878
Bangladesz TakaBDT10.02520.0652
Barbados DolarBBD11.10602.1860
Belize DolarBZD11.38072.1807
Białoruś RubelBYN11.79412.0741
BiH MarkaBAM11.98432.3743
Boliwia BolivianoBOB10.39520.6152
Botswana PulaBWP10.20170.4517
Brazylia RealBRL10.88341.0734
Brunei DolarBND11.80873.4087
Burundi FrankBIF10.00100.0030
CFP FrankXPF10.02780.0438
Chile PesoCLP10.00360.0064
Dominikana PesoDOP10.07090.0884
Dżibuti FrankDJF10.01170.0347
Egipt FuntEGP10.24460.3403
Eswatini LilangeniSZL10.16020.3602
Etiopia BirrETB10.11300.1380
Fidżi DolarFJD11.28581.9758
Filipiny PesoPHP10.07120.0851
Frank CFA Afryka Śr.XAF10.00450.0085
Frank CFA Afryka Zach.XOF10.00450.0085
Gambia DalasiGMD10.06790.0799
Ghana CediGHS10.62600.8360
Gibraltar FuntGIP14.05214.9521
Gujana DolarGYD10.01570.0187
Gulden AntylskiANG11.81632.6163
Gwatemala QuetzalGTQ10.34790.4679
Gwinea FrankGNF1000.02090.0483
Honduras LempiraHNL10.13760.1776
Honkong DolarHKD10.43450.5105
Indie RupiaINR10.05080.0597
Indonezja RupiaIDR1.0000.27530.3417
Irak DinarIQD10.00260.0040
Iran RialIRR1.0000.08070.0987
Islandia KoronaISK10.03010.0386
Jamajka DolarJMD10.02360.0376
Jemen RialYER10.01180.0178
Jordania DinarJOD15.46405.9540
Kambodża RielKHR10.00080.0011
Katar RialQAR10.91911.1133
Kazachstan TengeKZT10.00850.0115
Kenia SzylingKES10.03510.0421
Kirgistan SomKGS10.05130.0658
Kolumbia PesoCOP10.00090.0016
Kongo FrankCDF10.00210.0026
Korea Południowa WonKRW1000.31040.3675
Kostaryka ColónCRC10.00350.0094
Kuba PesoCUC12.94824.7482
Kuwejt DinarKWD19.435713.9357
Laos KipLAK10.00030.0006
Lesotho LotiLSL10.23630.2863
Liban FuntLBP10.00210.0032
Libia DinarLYD12.03203.1220
Macedonia DenarMKD10.06430.0813
Madagaskar AriaryMGA10.00080.0012
Makau PatacaMOP10.34400.5140
Malawi KwachaMWK10.00410.0058
Malediwy RupiaMVR10.24670.2957
Malezja RinggitMYR10.88391.0039
Maroko DirhamMAD10.36610.4661
Mauritius RupiaMUR10.10000.1260
Birma KiatMMK10.00210.0028
Mołdawia LejMDL10.19950.2695
Mongolia TugrikMNT10.00100.0018
Mozambik MeticalMZN10.04280.0828
Namibia DolarNAD10.22140.2814
Nepal RupiaNPR10.03020.0362
Nigeria NairaNGN10.00410.0132
Nikaragua CordobaNIO10.08040.1264
Nowa Zelandia DolarNZD12.44882.6787
Oman RialOMR19.219211.2992
Pakistan RupiaPKR10.02040.0303
Paragwaj GuaraniPYG1.0000.56880.6488
Peru SolPEN11.00951.3395
RPA RandZAR10.22480.2998
Rwanda FrankRWF10.00320.0053
Escudo zielonoprzylądkoweCVE10.02770.0487
Salwador ColonSVC10.23550.6355
Serbia DinarRSD10.03250.0415
Seszele RupiaSCR10.19620.4162
Singapur DolarSGD12.78492.9209
Sir Lanka RupiaLKR10.01980.0318
Syria FuntSYP10.00780.0098
Tadżykistan SomoniTJS10.32370.4837
Tajwan DolarTWD10.10060.1281
Tanzania SzylingTZS10.00100.0022
Tonga PaʻangaTOP11.43791.9379
Trynidad Tobago DolarTTD10.43420.7142
Tunezja DinarTND11.10921.5492
Turkmenistan ManatTMT11.00971.2097
Uganda SzylingUGX10.00050.0015
Urugwaj PesoUYU10.06800.2180
Uzbekistan SumUZS1.0000.35100.5510
Vanuatu VatuVUV10.02290.0429
Wietnam DongVND1.0000.11970.1797
Wschodnie Karaiby DolarXCD11.23731.6373
Wyspy Salomona DolarSBD10.41550.4455
Zambia KwachaZMW10.16870.3687
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.3000
USA DolarUSD13.80004.1700
Czechy KoronaCZK10.10000.1700
Wielka Brytania FuntGBP13.00004.9800
Szwajcaria FrankCHF12.30003.8000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBS13.00004.7000
Austria SzylingATS10.1200brak
Belgia FrankBEF10.0610brak
Dania stara KoronaDKS10.4000brak
Estonia KoronaEEK10.1800brak
Guernsey FuntGGP14.0000brak
Hiszpania PesetaESP10.0110brak
Holandia GuldenNLG11.2000brak
Irlandia FuntIEP14.0000brak
Jersey FuntJEP14.0000brak
Litwa LitLTL11.0000brak
Luksemburg FrankLUF10.0600brak
Łotwa ŁatLVL14.0000brak
Niemcy MarkaDEM11.2000brak
Norwegia stara KoronaNOS10.3000brak
Słowenia TolarSIT10.0100brak
Szkocja FuntSCP14.3000brak
Korona SłowackaSKK10.0700brak
Wyspa Man FuntIMP14.0000brak
Kantor Racibórz Nowa 3

Kantor MAX Racibórz


Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Czynne
poniedziałek8:00-17:00
wtorek8:00-17:00
środa 8:00-17:00
czwartek8:00-17:00
piątek8:00-17:00
sobota9:00-14:00
niedzielanieczynne

Kantor znajduje się koło sklepu odzieżowego potocznie znanego jako "Żyd" tuż przy skrzyżowaniu ulic Adama Mickiewicza oraz Szewskiej, niedaleko znajduje się Kościół Parafialny pw. Wniebowzięcia NMP.

Oferujemy możliwość negocjacji cen! W celu zawarcia transakcji prosimy o potwierdzenie kursów telefonicznie. W naszych kantorach realizujemy transakcje między rachunkami w dowolnych polskich bankach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy kantory z okolicznych miast.

W naszym kantorze prowadzimy również : przekazy pieniężne Western Union, obsługa rachunków - US , ZUS, ESPEN, TPSA i srzedaż i kupno walut poprzez konta bankowe.

Zapraszamy do naszych kantorów w innych miastach na Śląsku.

Firma | Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.
Copyright © 1989 - 2018 Kantor Racibórz